Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NOVINKY

arr3AKO NAKUPOVAŤ PLNOSPEKTRÁLNE ZDROJE SVETLA?Zdroje svetla plnospektrálne, celospektrálna, fullspectrum, daylight spektrum, natural spektrum,... arr3TEPLOTA CHROMATICKOSTITEPLOTA CHROMATICKOSTI Je farba bieleho svetla meraná v Kelvinoch.. Tento parameter sa po na... arr3ZIMNÁ AKCIA – VAŠE SÚKROMNE SLNKOPripravili sme pre vás zimnú ponuku, s ktorou si vo vašom byte, dome alebo firme môžete urobiť letnú... arr3AKO POMÁHA ZDRAVÉ SVETLO?Plnospektrálne osvetlenie (umelé) je také, ktoré má index podania farieb RA vyšší ako 90 (v USA... arr3ČO JE TO PLNOSPEKTRÁLNE OSVETLENIE?Svetlo liek budúcnosti Jacob Liberman Škodlivé osvetlenie fakt či výmysel? Ľudská spoločnosť sa v...

KONTAKTY

SolarPro
1. maja 11,
91101 Trenčín
tel: O948 88I 52I
napíšte nám

AKO NAKUPOVAŤ

Ako objednať
Či už máte vybranú lampu, svietidlo alebo svetelný zdroj alebo sa ešte lenrozhodujete a potrebujete sa poradiť, môžete kontaktovať priamo našu spoločnosť SolarPro.sk, 1.mája 11, 91101 Trenčín

Doba dodania
Na tejto web stránke je kompletný sortiment všetkých produktov ktoré sú aktuálnev ponuke. Naprostú väčšinu produktov (95%) držíme skladom a ich dodanie je limitované len zabalením a odoslaním kuriérom alebo poštou. Objednávky na takéto produkty spravidla spracúvame a odosielame do 48 hodín a sú označené ako BEŽNE SKLADOM. Informáciu o dostupnosti, a teda o termíne dodania, si môžete prečítať v detaile každého produktu.

Dostupnosť produktov je označená jednou z týchto možností:
BEŽNE SKLADOM - do  48 hodín expedujeme,tovar je k vám dodaný do 1 až 4 dní, 95% sortimentu
DO VYČERPANIA ZÁSOB - skladom až do vyčerpania zásob
NA OBJEDNÁVKU - do 2 týždňov expedujeme,   5% sortimentu
NA VYŽIADANIE      - do 6 týždňov expedujeme, cenovo a skladovaním náročnejšieprodukty
PRIPRAVUJEME    - produkty ktoré plánujeme uviesť na trh, momentálne nie súdostupné

E-shop
Na tejto web stránke si tovar môžete objednať jednou z dvoch možností -prostredníctvom eshopu alebo mailom. 

Objednávka mailom
Ak vám to vyhovuje viac, môžete nám objednávku zaslať mailom na adresum svetlo @ bior. sk. V maile okrem adresy dodania a objednávaných produktov, uveďte aj váš telefonický kontakt.
 


Platenie a doprava 

Spôsob platby a dopravy si vyberiete pri objednávaní tovaru. 

Platba: 

Bežným prevodom alebo vkladom na náš bankový účet. 
Po príchode platby na uvedený účet Vám tovar ihneď odošleme kuriérskou službou alebo poštou podla toho aký spôsob doporučenia si vyberete. 

Dobierka poštou 
Vybraný tovar Vám zašleme na dobierku, tj. zaplatíte ho pri preberaní. Doprava: 

Poštou
Do 3 dní v rámci celého Slovenska v závislosti od hmotnosti tovaru za:

Hmotnosť balíka     Cena za prepravu v EUR  za balík

        

        0-2 kg                                       6,60

        2,1-5 kg                                    7,20

        5,1-10 kg                                  7,80

 

Slovenska posta - sa vypočítava automaticky pri objednaní tovaru

Preberanie zásielky - nákupca je povinný si pri preberaní tovaru skontrolovať, či prepravovaný tovar nie je poškodený alebo nekompletný. Poškodený alebo nekompletný tovar je potrebné vyznačiť u prepravcu, a urýchlene nás kontaktovať. Ak nákupca zásielku dostal nepoškodenú, ale v balení chýba tovar, alebo je iný ako si objednal, musí uplatniť reklamáciu do dvoch pracovných dní od prevzatia dodávky, inak sa dodávka považuje za kompletnú a bezchybnú.