Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NOVINKY

arr3AKO NAKUPOVAŤ PLNOSPEKTRÁLNE ZDROJE SVETLA?Zdroje svetla plnospektrálne, celospektrálna, fullspectrum, daylight spektrum, natural spektrum,... arr3TEPLOTA CHROMATICKOSTITEPLOTA CHROMATICKOSTI Je farba bieleho svetla meraná v Kelvinoch.. Tento parameter sa po na... arr3ZIMNÁ AKCIA – VAŠE SÚKROMNE SLNKOPripravili sme pre vás zimnú ponuku, s ktorou si vo vašom byte, dome alebo firme môžete urobiť letnú... arr3AKO POMÁHA ZDRAVÉ SVETLO?Plnospektrálne osvetlenie (umelé) je také, ktoré má index podania farieb RA vyšší ako 90 (v USA... arr3ČO JE TO PLNOSPEKTRÁLNE OSVETLENIE?Svetlo liek budúcnosti Jacob Liberman Škodlivé osvetlenie fakt či výmysel? Ľudská spoločnosť sa v...

KONTAKTY

SolarPro
1. maja 11,
91101 Trenčín
tel: O948 88I 52I
napíšte nám

Úvod » Filtre pod drezy

Filtre pod drezy

 

Vodné filtre Aquaphore používaju vláknové materiály Aqualen (patenty USA a Ruska), špeciálne spracované pre použitie pri čistení vody, v kombinácii s jemne granulovanými sorbentmi spoľahlivo odstraňujú takmer všetky nežiaduce prímesi z vody. Žiadna nečistota filtrom neprejde!


Leták zdravá voda (PDF)

Usporiadať podľa 
Výrobca  


naša cena 135,00 €

skladomnaša cena 259,90 €

skladom

Spoločnosť  Aquaphor  bola založená v Rusku v roku 1992 ako firma využívajúca špičkové technológie vo všetkých fázach tvorby produktov, počnúc vedeckými a návrhárskymi prácami, až po konečnú fázu výroby vodných filtrov. Aquaphor dnes je jednou z najväčších spoločností, s viac než 1000 zamestnancami  s vysokou kvalifikáciou.

Aquaphor má dnes najväčšiu chemickú výrobu vláknových sorbentov v Európe. Okrem toho má firma jedinečné skúsenosti v oblasti výroby modulov na základe technológie karbónových blokov, liatie plastov a montáže vodných filtrov. Úroveň vedeckého potenciálu firmy Aquaphor je zaistená chemickým, mikrobiologickým, konštrukčným a technologickým oddelením.

Aquaphor kladie veľký dôraz na výber dodávateľov, pretože sa orientuje na maximálnu kvalitu a spoľahlivosť svojej produkcie. Suroviny a značná časť komponentov je dodávaná poprednými firmami z  Nemecka, Fínska, Japonska, USA a Veľkej Británie.

 Na rozdiel od väčšiny firiem, zaoberajúcich sa čistením vody, Aquaphor samostatne realizuje celý cyklus výroby svojej produkcie: od vedeckého nápadu, až po výrobu a predaj hotového tovaru.

Výroba je automatická, riadená priemyselnými riadiacimi jednotkami a ovládaná hydraulickými a pneumatickými prvkami automatov japonských a nemeckých výrobcov. Pri výrobe Aquaphor originálnym spôsobom využíva vyrobené materiály a tiež pôvodnej konštrukcie a technológie, kryté patentmi USA, Ruska a iných štátov.

Medzi ne patrí unikátna lisovacie linka pre výrobu karbónových blokov s použitím vláknových sorbentov, linka na miešanie vláknových a granulovaných absorpčných materiálov, najväčšia v Európe výrobňa iontoměničového vlákna.

Vláknové materiály Aqualen (patenty USA a Ruska), špeciálne spracované pre použitie pri čistení vody, v kombinácii s jemne granulovanými sorbentmi spoľahlivo odstraňujú takmer všetky nežiaduce prímesi z vody. Žiadna nečistota filtrom neprejde!

Pri výrobe produkcia Aquaphor sa používa progresívne technológie rýchleho prototypovania (Rapid Prototyping). Konštrukcia akéhokoľvek produktu pozostáva z fázy návrhu, výroby modelu, spresnenia konštrukcii, kontroly pripojenia dielov a výskumu ergonomických vlastností produktu.

V prototypových strojoch, ktoré sú vlastne 3D tlačiarňami, možno model získať za desiatky hodín. Používa sa tu metóda vrstevného nánosu nitkovitého polyméru (FDM Fused Deposition Modeling). Pracovné hlavice stroja, do ktorej je privádzaný polymér, sa pohybuje v troch smeroch, polymér vystupuje z hlavice vo forme nitky a ihneď tuhne. Výsledkom je presný priestorový model produktu. Technológia RP niekoľkonásobne znižuje čas potrebný pre spracovanie nového produktu.

Základným krédom spoločnosti Aquaphor je stabilná vysoká kvalita produkcie a využitie špičkových technológii, preto sa obmena technického vybavenia prevádzok uskutočňuje každé 3-4 roky. Za týmto účelom sú nakupované nové modely strojov a prístrojov.

Vďaka veľkej známosti obchodnej značky Aquaphor a stálej reklamnej podpore sa vodné filtre Aquaphor úspešne predávajú na celom území Ruska, Nemecka, Ameriky, Veľkej Británie, Lotyšska, Estónska, Bieloruska, Maďarska, Česka, Slovenska, Južnej Kórey, Ekvádora, Sýrii, Ukrajiny, Moldavska, Litvy, Kazachstanu , Uzbekistanu, Srbska a mnohých ďalších krajín.