Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NOVINKY

arr3AKO NAKUPOVAŤ PLNOSPEKTRÁLNE ZDROJE SVETLA?Zdroje svetla plnospektrálne, celospektrálna, fullspectrum, daylight spektrum, natural spektrum,... arr3TEPLOTA CHROMATICKOSTITEPLOTA CHROMATICKOSTI Je farba bieleho svetla meraná v Kelvinoch.. Tento parameter sa po na... arr3ZIMNÁ AKCIA – VAŠE SÚKROMNE SLNKOPripravili sme pre vás zimnú ponuku, s ktorou si vo vašom byte, dome alebo firme môžete urobiť letnú... arr3AKO POMÁHA ZDRAVÉ SVETLO?Plnospektrálne osvetlenie (umelé) je také, ktoré má index podania farieb RA vyšší ako 90 (v USA... arr3ČO JE TO PLNOSPEKTRÁLNE OSVETLENIE?Svetlo liek budúcnosti Jacob Liberman Škodlivé osvetlenie fakt či výmysel? Ľudská spoločnosť sa v...

KONTAKTY

SolarPro
1. maja 11,
91101 Trenčín
tel: O948 88I 52I
napíšte nám

INFO » Náš sortiment

Naše značky a výrobcovia

NASLI®
Česká spoločnosť NASLI vyvíja a vyrába svetelné zdroje a svietidlá so svetlom čo najbližším slnečnému ako z hľadiska kvality farieb, tak z hľadiska pôsobenia svetla na nervovú sústavu. U svietidiel je kladený dôraz na čo najnižšie elektromagnetické rušenie. NASLI je registrovaná ochranná známka spoločnosti NASLI spol. s r.o.

OttLite®
Americký výrobca svietidiel a svetelných zdrojov zameraný na zrakovú pohodu. Firmu založil dr.John Ott,priekopník zdravého svetla podobného dennému. Hlavný dôraz je kladený na podanie farieb a na spektrum bohaté v oblasti citlivosti periferného zraku. OttLite je registrovaná ochranná známka spoločnosti OttLite Technology, USA.

Vita-lite®, Tru-lite®

Verilux®
Spoločnosť bola založená v roku 1956, Verilux Inc., navrhuje a vyrába ekologicky šetrné osvetlenie, terapeutické lampy, zdravé svetlo a UVC dezinfekčné svetlá. Svetlá verilux používajú plné svetelné spektrum pre zlepšenie videnia ľudí, pohodu a prostredie. Verilux je lídrom v oblasti wellness svetelnej techniky.